Sázení na závody Rallye

Rallye je zábavou pro fanoušky závodních aut. Jedná se o závody automobilů a konají se na běžných komunikacích v různých městech a vesnicí. Rallye má i více úrovní a jezdí se po etapách. Rallye je původem francouzský výraz a je populární hlavně v Evropě, Asii a Oceánii. Rallye se dělí do více kategorií a to například WRC, JWRC, což jezdí juniorští jezdci, takže závodníci do 28let. Někdo jezdí závodníma autama v rodné vesnici a nekdo na mistrovství světa.

Co se týče sázení na Rallye, tak jsou omezené a ne furt můžete sázet na tyto závody. Více se sází na sportovní turnaje a zápasy. Nejvíc je v kurzu fotbal a tenis. Ten nabízí nejvíc kurzových a live sázek. Každý kdo občas sází, tak mu začne sázení chybět. Sledování stavu, adrenalin, nervozita i to k tomu patří, ale co si budeme povídat, každý kdo někdy sází, tak podvědomě touží po výhře. Uvědomte si, že vždycky bude v sázení hrát velkou roli štěstí a náhoda a musíte to tak brát. Při sázení je dobré si stanovit nějaký limit přes který nepůjdete. Sázejte také na ty zápasy o kterých máte přehled. Takže pokud jste opravdový fanda rallye, tak sázejte a užijte si to. Je důležité stále sledovat aktuality a statistiky. Uvidíte, že budete mít úspěch když vsadíte na sport, kterému rozumíte a víte o něm všechno. Rallye těch sázek sice moc nenabízí, ale když už nějaké nabízí, tak si zaslouží zkušené sázkaře, kteří nesázejí jen podle výběru tiketu. Někdo na rallye není a má radši ruletu, nebo automaty. Svět hazardu toho nabízí opravdu hodně, takže pokud chceš zkusit něco nového, tak klikni na Gonzo’s Quest točení zdarma a točte ruletu nebo vyzkoušejte různé druhy automatů, kterých je plný internet.

 

V rallye můžete sázet i na jiné druhy rallye a ne pouze na ty klasické. Jako je například Rallye Dakar, což je každoroční závod vozidel. Závodu se můžou zůčastnit jak profesionálové, tak i amatéři, kteří procentuálně tvoří nejvíce zúčastněných. Jedná se o závod, který se koná v terénu, takže nejde úplně o klasické rallye na běžné komunikaci, ale například v horských oblastech, v písečných dunách, na různých pláních a na tratích se štěrkem. Poprvé se tento závod konal v roce 1979. Na tyto závody se většinou nesází, protože se jich účastní hlavně amatéři a jezdí se také s vozidli jako jsou kamiony, tatry a motocykly. Pokud jste fanda těchto šílených závodů, tak ale bohužel si na ně nevsadíte. Většinou se sází na zápasy, kde se zúčastní profesionálové v tom daném sportu. Pro někoho to může být špatná zpráva a někoho by to ani nezajímalo. Pokud jste vášnivý sázkař nebo se jím chcete stát, tak si vyberte z řad sportů, které mají širokou nabídku a zajímejte se o ten druh sportu. Třeba vás to překvapí a na Rallye Dakar si už ani nevzpomenete. Je ale dobré se informovat a mít rád daný sport. Určitě  si z řad sportů vyberete. Fortuna a i Tipsport mají opravdu bohatou nabídku. Nabízejí například sázky na tenis, fotbal, hokej, basketbal a i řadu postranních sportů jako je golf, box nebo také cyklistika. Rozhodně sázejte s předstihem, ale některé sporty jsou lepší, když je sázíte live v ten den. Rallye nejspiše nikdy nebude mít širší nabídku sázek, protože těch světových závodů moc není, teď spíše žádné. Lidé pak dají přednost raději fotbalové lize než závodům rallye.