Nejlepší rally hry na počítač, xbox a playstation

Hry se závoděním již rozhodně patří do našeho světa. Herní branže je nadupaná spousty hrama a je graficky na takové úrovni, že mohou být fandové závodění a milovníci her nadšení a spokojení. Co se týče kvantity, tak to rozhodně úspěch nemá. Závodnických her je znatejně menší množství, než třeba válečných a střílecích her.

Mezi ty nejlepší závodní hry patří například Forza Horizon 3. Tato hra je velmi oblíbená v herní branži, je to třetí díl série Forza Horizon. Třetí díl obsahuje mnoho vychytanějších a propracovanějších scén. Hráč se dostává do různorodého prostředí a terénů. Například písečné pláže nebo hornaté terény. Ano v tomto dílu nebudou chybět různé typy závodů.

Podle speciálního programu si hráč mohou tuto hru zahrát na počítači a prožít zážitek, stejně jako na Xboxu.

A ještě něco, Forza Horizon 3 s podporující technologií HDR je jedna z prvních, kdo tuto technologii má. Ale přeci jen to má malý háček. Tato technologie funguje pouze na správné televizi, jinak je pro vás tato novinka naprosto bezpředmětná.

Sébastien Loeb Rally EVO je dalši velmi oblíbená hra pro fanoušky rally. Tato hra je velmi dobře zpracovaná. Opět se ve hře můžete těšit na spoustu tras a budete mít co dělat ve sněhové vánici, nebo v bahnatých silnicích. A ve vrcholu hry se můžete těšit na vrcholové kampaně.

Mantis Burn Racing byla nejlepší hrou roku 2016. Jedná se o malá autíčka. Pro někoho to může být nudná hra, ale pro někoho oddechovka. Najednu stranu je tato hra velmi zábavná a když objevíš její kouzlo určitě si ji zamiluješ. Jako tomu tak bylo ve středočeském kraji.

Neurazí, ake ani nenatchne, to je WRC 6. Jednu dobu série WRC kličkolava na absenci konkurence, což jistě zakrývalo její jedinečnost a kvality. Je to takzvaná svérázná alternative. Jde říci, že série nabrala jakýsi nový a lepší směr a je tedy na lepší cestě k úspěchu.

Považovaná nejlepší hra na trhu je DiRT 4. Je to naprosto jednoduchá hra postavená na základech klasických rally závodů. Opět se jedná o sérii několika kategorií této hry Dirt. V rallye se velmi důležitá taková ta střední cesta. Je to myšleno tak, že je dobré, aby byla hra sestavena aspoň z části na realitě. Není dobré aby při každé zatáčce auto letělo bůhví kam, nebo naopak aby zvládlo I sebeprudčí zatáčku. DiRT 3 je tak trochu přelomemco se týče realistického závodění, jako při skutečném rallye.

Napsat komentář